Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Elektroniczne delegacje

Elektroniczne delegacje

Dzień dobry. Co możecie powiedzieć na temat wygody użytkowania elektronicznego systemu urlopowego? Zastanawiam się nad wdrożeniem go w firmie.

bezMama

Posty: 14

 
Nie dziwię się temu, że praktycznie wszystkie firmy przechodzą na elektroniczny system urlopowy.

Przy wielu pracownikach liczenie tego w jakikolwiek inny sposób praktycznie mija się z celem. Tutaj jeden pracownik obsłuży całość w zaledwie kilka minut. Obsługa takiego systemu urlopowego jest wręcz dziecinnie bezproblemowa, co z pewnością zauważy każdy z Was :)

giena1977a

Posty: 11

 
Moja firma w wielu przypadkach wysyła pracowników w podróże służbowe. Niedawno trafiłem na program do rozliczania delegacji, który miałby rzekomo mocno ułatwić mi tą czynność.

Póki co daję radę sam rozliczać delegacje, niemniej jednak wygląda na to, że wkrótce może mi brakować na to czasu.

deskaart

Posty: 21

 
Wasze wypowiedzi i opinie na temat tego, jak kontrolować czas pracy okazały się dla mnie prawdziwą skarbnicą wiedzy. Udało mi się uniknąć kiepskich firm i zainteresować propozycją przygotowaną przez profesjonalistów. Teraz kontrola czasu pracy będzie idealna. Pozostaje mi serdecznie podziękować za to, że tak chętnie dzieliliście się swoimi doświadczeniami zdobytymi na przestrzeni lat.

Adam74022

Posty: 20

 
Mogę co najwyżej szczerze polecić system e-delegacje, który wzorowo spisuje się w mojej firmy. Po wdrożeniu miałem delikatne zastrzeżenia, a problemy zostały w mgnieniu oka usunięte.

Ofertę znalazłem tutaj http://www.technology.poznan.pl/sf_dlg.php i skorzystałem z niej. Ponownie wybrałbym tak samo! Polecam!

phonik

Posty: 16

 
Trudno mi powiedzieć, jaki program do rejestracji czasu pracy jest godny polecenia.

Wiele zależy od tego, jakie mamy wobec niego wymagania. Nieraz istotna jest specyfika branży, w której na co dzień działamy, czego świadomość powinni mieć przedsiębiorcy.

Dezmok56

Posty: 16