Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

jaką firmę budowlaną polecacie

jaką firmę budowlaną polecacie

W jaki sposób ocenialiście wiarygodność firm z branży budowlanej i jak podchodzicie jakościowo do realizacji większych inwestycji infrastrukturalnych?

Marioleczka

Posty: 1

 
Oni akurat mają własny sprzęt i ludzi od dawna ze sobą współpracujących, więc w gruncie rzeczy wszystkie prace budowlane idą szybkiej.

090913123

Posty: 3

 
Faktycznie dobra firma, płacą na czas, więc bez ryzyka. Teraz jest niby kryzys, ale ludzie walą po sprzęt budowlani drzwiami i oknami.

Black_Riot

Posty: 5

 
Pogadaj, jak możesz z ludźmi od przetargów i nie bój się zadawać pytań przez media społecznościowe. Bardzo często możesz rozwiązanie, czy polecenie zdobyć w komentarzach.

CzarnyBlant

Posty: 23

 
Myślę, że inwestorzy popełniają ten błąd, że za bardzo się śpieszą i nie robią w ogóle porównania konkurencji. Ogólnie to polecam generalne wykonawstwo z potwierdzeniem jakości, dopełnieniem formalności i kwestii pobocznych. Nie martwisz się niczym.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Niektóre firmy prowadzą ludzie bez wykształcenia budowlanego. Osobiście takich zawsze unikałem, bo nie do końca ogarniają bardziej skomplikowane kwestie.

marcinmg

Posty: 3

 
AnaBud może? Usługi budowlane realizują terminowo. Kiedyś z nimi współpracowałem to płacili na czas zawsze, dobre warunki przy inwestycjach, bezpieczeństwo. Teraz siedzę za granicą, ale jakbym miał cokolwiek większego zlecać to pewnie skonsultowałbym się z nimi odnośnie technologii. Mają bardzo ogarniętych inżynierów, ogólnie budowlańców, którzy ogarniali mocno skomplikowane projekty, a nie liczą też jakoś kosmicznie. Wszystko da się dogadać.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Ocena prac ostatecznie też jest kluczowa, nie można niestety wierzyć na słowo, kiedy wydajesz często kosmiczne pieniądze.

VjakV

Posty: 8