Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

namioty uprawowe zestaw, jaki sklep ?

namioty uprawowe zestaw, jaki sklep ?

Korzystaliście już z zestawów growbox, bo widziałem ofertę, ale nie wiem czy to warto zamawiać czy robić coś samodzielnie?

Quwejt

Posty: 1

 
Korzystałem z pomocy producenta zestawów growbox ze strony https://flo-grow.eu i jestem zaspokojony. Mają różne modele szaf w przeróżnych cenach, zatem dopasowanie czegoś dla siebie nie jest trudne.

Sohinyh

Posty: 2

 
Trzeba się na tym troszkę znać żeby wszystko dopasować samemu. Może i zaoszczędzimy troszkę pieniędzy, ale czy uzyskamy takie efektach, których się spodziewaliśmy? Nie zawsze opłaca się robić coś samemu, a to chyba jest jeden z tych przykładów.

Klara323

Posty: 3

 
Uprawa roślin indoor jest bezproblemowa o ile ma się growbox i należałoby o to zadbać. Można kompletować sobie na własną rękę poszczególne elementy. Takie szafy czy namioty mają modułową budowę, co znaczy, że będzie można wszystko sobie wymienić. Jeśli coś nam nie pasuje to w kilka chwil można to zamienić na inne rozwiązanie techniczne.

090913123

Posty: 2

 
Wiele osób w takich namiotach uprawowych led ma konopie lecznicze. W naszych warunkach nie chce za dobrze rosnąć na zewnątrz. To, zatem indoor to najlepsze rozwiązanie i dużo osób na tym wiele zyskało. Można oczywiście w takich namiotach uprawiać również inne rośliny wystarczy tylko wybrać odpowiednie oświetlenie.

Nikuś23

Posty: 6

 
Ogrodnictwo to nie jest moja pasja, ale chyba ojciec miał coś takiego w domu. Było to nawet estetyczne w formie szafy wykonanej z płyty. Muszę go zapytać jak to wygląda.

saradonin

Posty: 5

 
Trzeba sprawdzać ile lampa do growbox ma mocy, niemniej jednak również ile daje kalwinów, bowiem wtedy wiemy czy te rośliny, które chcemy hodować na pewno wyrosną. Nie po to się kupuje takie urządzenie żeby nie wykorzystać jego parametrów.

Nikuś23

Posty: 3

 
Wybór różnych lamp jest niesłychanie duży. W tym przypadku stawia się na niesłychanie dobrej klasy oświetlenie. Na tym się nie oszczędza. Jeżeli rośliny mają rosnąć to trzeba na to wydać pieniądze w przeciwnym razie nie będziemy mieć z tego żadnych pozytywnych efektów.

MBsmoke

Posty: 2

 
Zawsze można dopasować sobie poszczególne elementy takich szaf, bo są modułowe. Wszystko jest wymienne i to akurat jest tego naprawdę niesłychanie duża zaleta.

Blono

Posty: 2