Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Wizytówki kaszerowane, jakieś propozycje ?

Wizytówki kaszerowane, jakieś propozycje ?

Witam. Przeglądając internet natknąłem się na pojęcie letterpress. Możecie mi powiedzieć, na czym polega tego rodzaju usługa i czy możliwe jest jej zastosowanie w przypadku sporadycznych wydruków?

fefeee45

Posty: 12

 
Nieprawdą jest, iż lakier UV używa się tylko i wyłącznie do zabezpieczenia gotowego druku. Ja stosuję go, żeby uzyskać doskonalszy efekt wydruku. Jego użycie zakładam już podczas przygotowywania grafiki.

MShR

Posty: 25

 
Ja swoją przygodę z letterpress zaczynałem od lektury strony http://lakieruv.firmowyblog.edu.pl. Odnalazłem tam sporo poradników, a także interesujących wskazówek, które mogłem później wcielić w swoją pracę. Mimo doświadczenia, nadal poszerzam swoją wiedzę w tym kierunku.

hihiotek

Posty: 17

 
W zależności od zapotrzebowania, możesz zamówić sobie zarówno matowy, jak i błyszczący lakier UV. Trudno powiedzieć, który jest doskonalszy. Rodzaj trzeba po prostu dobrać do projektu graficznego.

Robuś

Posty: 18

 
Projekt do druku letterpress znacznie różni się od tradycyjnych projektów grafiki 2D. Najlepiej będzie, jak skontaktujesz się z wykonawcą druku, a on prześle tobie albo przykładowy wzór, albo wskazówki, jak dobrze przygotować sobie grafikę do druku.

pawel253

Posty: 10

 
Dla mnie, jako klienta wizytówki kaszerowane są dowodem na to, że wręczająca je firma ceni sobie elegancję, a co za tym idzie, także swoich kontrahentów. Tym bardziej cieszy mnie fakt, że coraz częściej mogę dostać je od przedstawicieli rożnych branż.

Ron

Posty: 9