Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

Filmiki erotyczne, polecicie jakiś portal ?

Filmiki erotyczne, polecicie jakiś portal ?

Hej. Zastanawiam się nad tym, czy mam szansę znaleźć w Internecie fajne filmiki erotyczne? Zależy mi na tym, aby były one zachowane w odpowiednim tonie, bowiem nie interesują mnie kiepskie filmy.

yetisize

Posty: 13

 
Doszedłem do wniosku, że niektóre anonse kobiet dostępne w sieci są wręcz niesmaczne. Zawsze miałem wrażenie, że znajdę tu osobę, która potrafi się choćby wysłowić, ale niektóre Panie nawet z tym mają bardzo duże problemy. Z tego względu rezygnuję ze spotkań z takimi osobami :)

Mnert67

Posty: 24

 
Z anonsów korzystam dzięki serwisowi http://eroonline.pl, z jakiego korzystam od paru tygodni.

Jestem niesłychanie usatysfakcjonowany z jego funkcjonalności, jaka moim zdaniem stoi na satysfakcjonująco wysokim poziomie. Mam pewność, że oferta anonsów tego portalu sprosta Waszym oczekiwaniom.

Sprawdźcie i czekam na Wasze opinie o anonsach.

Woli007

Posty: 21

 
W ostatnich tygodniach szczególnie uwielbiłem sobie anonse kobiet.

Potrafią być one niesamowicie ciekawe. Nawet dziś byłem na spotkaniu z kobietą, która umieściła swój anons. Warto zwrócić uwagę, aby anonse wyglądały realnie, a my spotkamy wówczas kobietę ze zdjęcia. Niektóre szukają kogoś na stałe, natomiast inne chcą po prostu dorobić.

czesterk56

Posty: 15

 
Doszedłem do wniosku, iż poniektóre anonse kobiet dostępne w sieci są wręcz niesmaczne. Zawsze miałem wrażenie, iż znajdę tu osobę, jaka potrafi się choćby wysłowić, lecz poniektóre Panie nawet z tym mają niezmiernie wielkie kłopoty. Z tego względu rezygnuję ze spotkań z takimi osobami :)

Kitas

Posty: 13

 
Wychodzę z założenia, iż każdy ma różne preferencje, jeśli chodzi o sex filmiki, więc nie wszystkim może spodobać się serwis, który skupia materiały wideo z jednej kategorii.

Sam odwiedzam tylko poniektóre serwisy, a wiem o istnieniu wręcz setek.

sgemino

Posty: 18

 
Nie mam wątpliwości, że portale, jakie skupiają sex filmiki mogą pochwalić się dużą oglądalnością. Filmikami z tej kategorii interesują się zarówno osoby młode, jak i starsze, jakie lubią obejrzeć sobie ciekawe filmy erotyczne.

Sam czasem przeglądam portale z takimi filmikami.

korasek

Posty: 23

 
Nigdy nie byłem przekonany do tego, aby umieszczać swoje anonse w Internecie.

Na szczęście koleżanka przekonała mnie do tego, bo widziała, że jestem naprawdę samotny na co dzień (ona mieszka daleko). Po pewnym czasie udało mi się trafić na fajną kobietę, z jaką już regularnie się spotykam.

Freakster89

Posty: 18