Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu w Krakowie, gdzie szukać?

zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu w Krakowie, gdzie szukać?

Poszukuje kogoś do dodatkowych zajęć z języka angielskiego w przedszkolu w Krakowie, kto wie jak to wszystko poprowadzić?

michalikkk

Posty: 1

 
Korzystaliśmy z usług lektora angielskiego w żłobku w Krakowie i dziecko było zachwycone. Szybko nauczyło się podstawowych słówek, a później było już tylko lepiej. Według mnie to była bardzo dobra decyzja, aby zapisać dziecko na takie zajęcia. Wiele na tym zyskaliśmy i dzisiaj dziecko w podstawówce nie ma problemów z angielskim.

Grabow12

Posty: 3

 
Według mnie to osoby, jakie mają się tym zajmować powinny mieć ogromne doświadczenie. Do dzieci trzeba wiedzieć jak dotrzeć, albowiem to wcale nie jest proste zadanie.

Hoteowo24h

Posty: 2

 
Z tego, co wiem nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie oferowana jest przez firmę https://happystudents.pl i do nich wszyscy nas odsyłają. Wiem, że są specjalistami, dlatego nie boją się nawet bardzo trudnych zadań. W naszym przedszkolu mają super opinie.

syrena88

Posty: 9

 
Nie za bardzo wiem, kogo polecić, bo my w państwowym przedszkolu mamy zwykłe zajęcia z angielskiego. Raczej za wysoki poziom to ich nie jest, ale na razie musi nam to wystarczyć. Może jak dziecko pójdzie do szkoły to wtedy pomyślimy o czymś więcej. Na razie niech się uczy i bawi i tyle mu wystarczy.

E-GOista

Posty: 23

 
Na pewno trzeba zlecić naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie komuś, kto ma w tym niezwykle duże doświadczenie. Wówczas są z tego same pozytywne efekty. Można liczyć na to, iż dziecko się nie zrazi do nauki tylko będzie się ze swoimi rówieśnikami niezwykle dobrze bawić.

snuwek

Posty: 4

 
Bez angielskiego to raczej trudno cokolwiek obecnie załatwić. Sam znam słabo język, ale robię wszystko żeby moje dzieci takich kłopotów nie posiadały. Wam też to polecam, albowiem można na tym bardzo dużo zyskać.

Damiano2

Posty: 2