Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

sesja lifestyle nad morzem, szukam

sesja lifestyle nad morzem, szukam

Marzy nam się wykonanie sesji nad morzem, którą wykona ktoś z bardzo dużym doświadczeniem. Polecacie kogoś?

nemiasty

Posty: 3

 
Znalezienie fotografa nie jest problemem, lecz trzeba sprawdzać czy to osoba, która traktuje to jak pasje, albowiem wówczas takie zdjęcia są faktycznie o dużo ładniejsze.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Lubię zdjęcia, dlatego jeśli trafia się okazja żeby zrobić sesję rodzinną nad morzem to zawsze korzystam. Mamy kilka takich sesji. Najpierw dzieci były małe, a teraz to już nastolatkowie. Nawet na starszych zdjęciach jest z nami pies, którego już nie mamy. To miłe wspomnienia, dlatego takie zdjęcia według mnie są super.

Marioleczka

Posty: 5

 
My nad morzem mieliśmy fotografie ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, wobec tego polecam wszystkim. Kosztuje to trochę, ale efekt jest po prostu super, wobec tego nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

laluśka

Posty: 3

 
Duży wybór różnych sesji nad morzem można znaleźć tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Znajomi korzystali z tej oferty i byli bardzo zadowoleni.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
U nas profesjonalna Pani fotograf wykonała sesję lifestyle nad morzem razem z dziećmi. Efekt? Trudno to opisać to trzeba po prostu zobaczyć. Teraz już wiem, iż to były dobrze wydane pieniądze na super pamiątkę rodzinną.

sawas

Posty: 3

 
Próbowałem sam robić różne zdjęcia i mimo iż mam sprzęt wart wiele pieniędzy to efekty nie wychodziły najlepsze. To prostu trzeba umieć robić, a nie każdy się do tego nadaje. Ustawienie, wybieranie dobrego miejsca tutaj liczy się przede wszystkim doświadczenie.

labuh

Posty: 4

 
Uwielbiam morze, zatem sesje nad morzem to moje marzenie. Na razie nie mam jak się tam wybrać, ale jeżeli tylko będzie okazja to wcześniej skontaktuje się z osobą, jaka takie zdjęcia robi. Na pewno znajdzie się jakiś wolny termin i wówczas pojedziemy z rodziną. Im wiecej takich oryginalnych fotografii mamy tym lepiej.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Mnie się bardzo podobała sesja rodzinna nad morzem, bo powstały niesamowite zdjęcia. Odpowiednie ustawienie, ubranie, a do tego później takie zdjęcia trafiają do obróbki. Sami nigdy niczego podobnego byśmy nie wykonali, bo nie wiemy jak.

Jasio234

Posty: 3

 
W tamtym roku robiliśmy sesję nad morzem i było super. Atmosfera super i klimat też. Zdjęcia wyszły lepiej niż moglibyśmy się tego spodziewać. Polecam wszystkim.

Nikuś23

Posty: 3