Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

ogłoszenia towarzyskie, polecicie ?

ogłoszenia towarzyskie, polecicie ?

Polecacie jakiś serwis gdzie znajdują się ogłoszenia towarzyskie? Chciałbym poznać miłą panią, niemniej jednak nie niezwykle wiem gdzie to zrobić żeby to była realna osoba.

gregBard

Posty: 1

 
Byłem na kilku takich spotkaniach, ale jakoś mnie to nie przekonało. Nie zawsze kobiety ze zdjęcia wyglądały tak na żywo. Trzeba to naprawdę dokładnie sprawdzać.

Lupusx

Posty: 16

 
Według mnie, jeśli chodzi o anonse towarzyskie to serwis https://samka.pl jest numerem jeden. Mają dokładnie to wszystko, czego szukam. Wybieram wiek, wzrost, wagę i miejsce gdzie ta osoba ma mieszkać.

Penio

Posty: 17

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem usatysfakcjonowany. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, które najniezwyklej mi się podobają. Niekiedy to tylko rozmowa, a czasem coś więcej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

Marioleczka

Posty: 2

 
Zaletą jest to, że ogłoszeń jest naprawdę bardzo dużo. Jeszcze większa zaleta jest taka, że cały czas ich przybywa, dlatego każdy trafi na właściwą osobę dla siebie.

raptofil

Posty: 28

 
Panie, panowie, pary, a nawet trans ogłaszają się w ten sposób. To dobre rozwiązanie, bo łatwo można poznać kogoś miłego. Można spędzić miłe chwile i zapomnieć o problemach życia codziennego. Nie zawsze mam na to czas, ale przynajmniej raz w miesiącu staram się na takie spotkania umawiać. Wam też polecam.

Nikuś23

Posty: 2