Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

świerk białobok, sklep online

świerk białobok, sklep online

Potrzebny mi sklep ogrodniczy internetowy, który ma rośliny i akcesoria. Chciałbym trochę się tam rozejrzeć i coś zamówić.

gancarczyk67

Posty: 2

 
U mnie od lat króluje świerk hermann naue i nie chcę innego. Wiem, iż odmian świerka jest niezwykle sporo, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. Mnie się iglaste drzewka i krzewy niezwykle podobają, dlatego mamy różne jałowce i cyprysy. Mało przy tym chodzenia, ale za to efekt są super, dlatego polecam i Wam takie rośliny.

miko_poz

Posty: 4

 
U mnie od lat króluje świerk hermann naue i nie chcę innego. Wiem, że odmian świerka jest bardzo dużo, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie. Mnie się iglaste drzewka i krzewy bardzo podobają, dlatego mamy różne jałowce i cyprysy. Mało przy tym chodzenia, ale za to efekt są super, dlatego polecam i Wam takie rośliny.

Bienkus

Posty: 27

 
Polecam sosnę cesarini blue, jaka nadaje ogrodowi super wyglądu. Niebieska sosna od razu wyróżnia się na tle innych roślin, które mam w swoim ogrodzie.

Cybooor

Posty: 4

 
Trzeba przejrzeć sobie wszystkie oferty, a wówczas każdy będzie wiedział, co winien kupować. Wybór iglaków jest duży, ale trzeba mieć miejsce i trzeba wiedzieć, jakie warunki musimy im dać żeby rosły niesłychanie dobrze.

Grabow12

Posty: 3

 
Ofert z roślinami jest bardzo dużo. Wszystkich się nie pomieści w ogrodzie chyba, że ma się kilka hektarów. Trzeba coś wybierać i dobrze analizować, co gdzie ma być?

Blono

Posty: 2

 
Jeżeli chodzi o świerk pusch sadzonki to polecam to https://www.podlewane.pl/pl/p/Swierk-pospolity-Pusch-C2/7444, a zobaczycie, że było pożądane byłoby. Super oferta od fachowego sklepu internetowego.

Raryua

Posty: 3

 
U mnie w kilku miejscach mam sosnę green twist i jeśli szukacie czegoś naprawdę bardzo oryginalnego to właśnie taka roślina powinna się znaleźć w Waszym ogrodzie. W sklepie ogrodniczym internetowym bez problemów można ją zamówić. Wystarczy tylko usiąść do komputera.

Saradoonin

Posty: 2