Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

my cafe poziom, poszukuję!

my cafe poziom, poszukuję!

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, która wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie bardzo się na tym znam.

kerad17

Posty: 1

 
Gier jest bardzo dużo, ale akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to wiele przyjemności, dlatego chętnie polecam ją innym. Trzeba się oczywiście skupić, trzeba korzystać z poradników, ale z biegiem czasu takie granie jest o wiele łatwiejsze. Można uzyskiwać o wiele lepsze efekty swojej pracy.

edmundzik

Posty: 4

 
Gier jest niesłychanie sporo, natomiast akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i wywołuje mi to sporo przyjemności, wobec tego chętnie polecam ją innym. Trzeba się niewątpliwie skupić, trzeba korzystać z poradników, natomiast z biegiem czasu takie granie jest o sporo prostsze. Można uzyskiwać o sporo doskonalsze efekty własnej pracy.

Lupusx

Posty: 4

 
Nie grałem nigdy w taką grę i szczerze mówiąc nie słyszałem. Muszę zbadać czy my cafe spełni moje oczekiwania. Lubię takie prowadzenie restauracji czy kawiarni, a i czasu mamy mnóstwo. Może akurat mi się to spodoba. Jak będę już wiecej wiedział o grze to podzielę się z Wami moimi wrażeniami.

brudasek67

Posty: 3

 
Ta gra ma swoje wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić sporo czasu, a wtedy na pewno pojawią się efekty, które nas zadowolą i zmotywują.

Kitas

Posty: 4

 
O tym jak zdobywać w my cafe prezenty odszukacie informacje na stronie internetowej https://my-cafe.pl. tam są wszystkie poradniki, triki i inne ciekawe rozwiązania do gry.

Fajae

Posty: 20

 
Ta gra ma własne wady i zalety. Trzeba się skupić na graniu i poświęcić dużo czasu, a wówczas na pewno pojawią się efekty, jakie nas zadowolą i zmotywują.

namok

Posty: 3