Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

nieruchomości Warszawa, poszukuję

nieruchomości Warszawa, poszukuję

Czy można znaleźć mieszkanie w Warszawie po okazyjnej cenie? Nie wiem jak określić cenę, ale żeby była niższa od tej rynkowej.

Narcyzzz

Posty: 1

 
Duży wybór mieszkań w Warszawie mają tutaj http://www.tradebest.pl. strona zawiera fotografie i dokładne opisy. Korzystam zawsze z ich oferty, jeśli czegoś poszukuję.

Kitas

Posty: 3

 
Trzeba bardzo lubić duże zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

icee

Posty: 19

 
Mnie ceny mieszkań przerażają. Nie wiem, czemu to wszystko tyle kosztuje skoro w żaden sposób nie jest to tego warte? Ktoś widać dobrze pracuje żeby nabijać ceny.

vvv2015

Posty: 4

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, iż na okazuje z reguły polują biura nieruchomości. Trzeba być rzeczywiście niezwykle szybkim żeby można było odszukać tanie mieszkanie czy różne nieruchomości. Trzeba mieć na to wiele czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu na nieszczęście nie dysponuje.

Jasio234

Posty: 4

 
Jest sporo ofert mieszkań na sprzedaż w Warszawie. Trzeba tylko dokładnie się zagłębić we wszystko. Odnajdziecie wówczas porządne ceny, lokalizacje i warunki. Niewątpliwie cena dobra jak na warszawskie warunki. Nie ma się, co spodziewać, iż ceny będą niezmiernie niskie.

Yuri20

Posty: 9

 
Jeżeli ma się pieniądze to nie ma kłopotów z trafieniem super okazji. Nie ulega wątpliwości trzeba się liczyć z tym, że płacimy wówczas gotówką. Znajomy kiedyś kupił mieszkanie za 1/3 ceny rynkowej. Właścicielowi pieniądze były potrzebne na już i on z takiej okazji skorzystał.

awertoss

Posty: 10