Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

jakość powietrza a bieganie, gdzie szukać ?

jakość powietrza a bieganie, gdzie szukać ?

Zastanawiam się, które wpływa ma, jakość powietrza na bieganie? Co Wy o tym sądzicie? Biegać w środku miasta czy może jednakże jechać poza miasto? Jak pozyskać znaczące informacje pogodowe o swoim regionie, w którym przebywam?

roudee

Posty: 1

 
Korzystam z kalkulatora BMI ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-BMI i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o wadze.

Kitas

Posty: 2

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

pawel253

Posty: 3

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to niesłychanie istotne. Smog zabija wiele osób, wobec tego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wówczas wiemy, jaka jest podłoga.

serum45

Posty: 9

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeżeli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To naturalnie nie jest rozsądne, ale co wykonać?

TomekK

Posty: 16

 
Lubię dbać o siebie, ale nie zawsze jest na to czas. Jeśli człowiek ciągle pracuje to okazuje się, że na zdrowie nie ma już czas. To oczywiście nie jest rozsądne, ale co zrobić?

Klara323

Posty: 2

 
U mnie kalkulator BMI wskazał wagę prawidłową, natomiast cały czas człowiek musi się pilnować. Niewiele trzeba, aby wejść w nadwagę, a później jest już o wiele, wiele trudniej.

namok

Posty: 2

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, jakim oddychamy, wobec tego trzeba to sprawdzać. W gigantycznych miastach w czasie zimowym nie ma świeżego powietrza, wobec tego bieganie tam niezwyklej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

56_@qwer

Posty: 5

 
U mnie idealne tętno podczas biegania to 120 uderzeń, ale mam znajomego, który biega od wielu lat i on nawet do stu uderzeń na minutę nie chodzi. Wszystko jest kwestią organizmu, ale i wytrenowania, dlatego warto dużo biegać dla swojego zdrowia. Wtedy nie trzeba się martwić o nadwagę, a przecież o to nam właśnie chodzi.

icee

Posty: 5

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wówczas wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o mnóstwo lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, natomiast przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt mnóstwo smogu.

Grabow12

Posty: 3