Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

druk Lubin, poszukuję

druk Lubin, poszukuję

Potrzebuje stworzyć logo. Jest jakaś firma, która projektuje logo w Lubinie, bo nie mogą znaleźć? Byłoby dobrze gdyby wiele mnie to nie kosztowało, bo dopiero startuje.

Narcyzzz

Posty: 1

 
U mnie działała firma, jaka oferowała reklamę w Lubinie i faktycznie się na tym znali. Mieli pakiety do wyboru i faktycznie wcale to dużo nie kosztował. Za kilkaset pln miałem logo i wiele przydatnych materiałów reklamowych.

Yuri20

Posty: 2

 
Jeśli szukacie dobrej agencji reklamowej, która oferuje packaging i wiele innych to są tutaj https://www.raval.pl/packaging. Mają przygotowane pakiety dla zainteresowanych klientów. Są w tym bardzo dobrzy.

pawel253

Posty: 2

 
Korzystałem z oferty na oklejanie witryny w Lubinie i jestem niesłychanie zadowolony. Najpierw firma przygotowała projekt. Dopasowali wszystkie szczegóły do moich oczekiwań. Następnie zajęli się oklejaniem. Efekt utrzymuje się do obecnie, a zamówiłem oklejanie chyba z osiem miesięcy temu. To jest dobra forma reklamy.

Kitas

Posty: 3

 
Korzystałem z oferty na oklejanie witryny w Lubinie i jestem bardzo zadowolony. Najpierw firma przygotowała projekt. Dopasowali wszystkie szczegóły do moich oczekiwań. Następnie zajęli się oklejaniem. Efekt utrzymuje się do dzisiaj, a zamówiłem oklejanie chyba z osiem miesięcy temu. To jest dobra forma reklamy.

pawel253

Posty: 10

 
Najlepiej zgłosić się do profesjonalnej agencji reklamowej w Lubinie i porozmawiać o swoich potrzebach. Istotne będzie to, czym się zajmują i jaką mają wizję naszej firmy. Reklama jest bardzo potrzebna, bo w ten sposób dotrzemy do większej liczby klientów.

Kitas

Posty: 9

 
U siebie w firmie logo tworzyłem sam, niemniej jednak trzeba się znać na programach graficznych. Myślę, iż bez problemów można zlecić projektowanie logo w Lubinie agencji reklamowej.

Klara323

Posty: 3